O nas

POLSKI PRODUCENT OBUWIA

SILWANO to czołowy producent stylowego obuwia dla kobiet. Nasze modele cieszą się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród użytkowniczek ceniących sobie wygodę i najwyższą jakość produktów. Przeszło 20 lat doświadczenia sprawia, że o produkcji obuwia wiemy już wszystko. Biorąc pod uwagę obecną wielkość naszej firmy, aż trudno uwierzyć, że zaczynaliśmy jako mały zakład rzemieślniczy zatrudniający zaledwie dwie osoby. Aktualnie SILWANO to już nie tylko marka, lecz przede wszystkim nieszablonowy, wyszukany styl oraz wyjątkowy design. Nasz nowoczesny park maszynowy jest gwarancją tworzenia obuwia najwyższej jakości. Wszystkie produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją, co może świadczyć o profesjonalnym podejściu do klientów. W ofercie posiadamy eleganckie i komfortowe modele półbutów, botków, kozaków, balerinek oraz wielu innych rodzajów modnego obuwia dla kobiet. Specjalnie dla naszych klientek stworzyliśmy nowoczesny sklep internetowy z przyjaznym interfejsem, dzięki któremu przeglądanie ofert oraz składanie zamówienia będzie stanowiło wyjątkową przyjemność. W razie jakichkolwiek pytań służymy fachową pomocą. Zapraszamy do zapoznania się naszą wyjątkową ofertą już teraz.

Życzymy udanej wizyty na naszej stronie!
Zespół SILWANO

Silwano

Jakość
SILWANO kładzie ogromny nacisk na wysoką jakość wszystkich tworzonych produktów. Materiały, z których szyte są nasze buty, cechują się ogromną wytrzymałością i wyjątkową łatwością w pielęgnacji.
Design
Wszystkie modele obuwia znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się niecodziennym designem. Połączenie nieszablonowych wzorów i kompozycji barw pozwoliło na stworzenie oryginalnych kolekcji.
Wygoda
Nasze buty tworzone są z miękkich i przyjaznych skórze materiałów – to sprawia, że stopa nieustannie znajduje się w komfortowych warunkach, zapewniając tym samym ogromną wygodę noszenia.